Menu Zamknij

O firmie

Wybierz doświadczenie

Firma JG Sol Industria to podmiot, który wypełnia przestrzeń pomiędzy inwestorem, a skomplikowanym rynkiem energetycznym. Doświadczenie, które stoi za naszym zespołem pozwala nie tylko dobrać instalację fotowoltaiczną od strony technicznej, ale również wesprzeć klienta w zakresie doradztwa energetycznego, strategicznego oraz szeroko pojętej ekologii, co wpisuje się w długoterminowe cele oraz strategie przedsiębiorstw.

Zielona energia odnawialne źródło energii

Dbaj o środowisko Bądź eko i czerp z tego korzyści

Oszczędność pieniędzy w budżecie

Oferta dla biznesu

Inwestycja fotowoltaiczna jest najpewniejszym sposobem zagwarantowania oszczędności dla Twojej firmy. JG Sol Industria oferuje instalacje fotowoltaiczne, doradztwo energetyczne oraz strategiczne w zakresie ekologii i zrównoważonego rozwoju dla całego sektora MŚP, a także klientów indywidualnych.

Doradztwo energetyczne

Praca nad optymalizacją energetyczną, zrównoważony rozwój, dobór odpowiedniego systemu rozliczeń w przedsiębiorstwach to proces, którego efektem może być uzyskanie wysokich oszczędności, a w konsekwencji zysków. Na doradztwo składa się pomoc w zakresie technicznym, prawnym, finansowym i strategicznym.