Menu Zamknij

Oferta dla biznesu

Zagwarantuj oszczędności swojej firmie

Inwestycja fotowoltaiczna jest najpewniejszym sposobem zagwarantowania oszczędności dla Twojej firmy.

JG Sol Industria oferuje instalacje fotowoltaiczne, doradztwo energetyczne oraz strategiczne w zakresie ekologii i zrównoważonego rozwoju dla całego sektora MŚP, a także klientów indywidualnych. Stopa zwrotu współczesnych systemów fotowoltaicznych to około 15% rocznie. Wynik ten należy uznać za dolną granicę, przy progresywnym wzroście cen energii elektrycznej, a także biorąc pod uwagę dzisiejsze tendencje rynków energetycznych zakładające stały rozwój technologii solarnych, co wiąże się również ze spadkiem cen komponentów. W związku z tym koszty energii elektrycznej swojego przedsiębiorstwa można redukować już od momentu zamontowania instalacji.

Jakie będę miał korzyści?

Korzyści, które płyną z zainstalowania instalacji fotowoltaicznych to nie tylko korzyści finansowe (oszczędności), ale również istotne korzyści wizerunkowe. Co więcej – instalacja fotowoltaiczna może być ważnym kryterium podczas ubiegania się o dotacje unijne w ramach wsparcia na badania i rozwój dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Home PV

Dlaczego warto?

  • Wysoka roczna stopa zwrotu
  • Realne oszczędności – wymierne i kontrolowane w cyklu rozliczeniowym
  • Budowanie niezależności energetycznej
  • Różnorodność możliwości finansowania, dobierane w sposób elastyczny, w zależności od potrzeb inwestora
  • Udoskonalenia technologiczne
  • Poprawa wizerunku firmy
  • Budowa aktywów

Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa firma JG Sol Industria działa w sposób kompleksowy – badając potrzeby przedsiębiorstwa, poprzedzając projektowanie wnikliwym audytem energetycznym przygotowując dopasowany projekt i proponując najkorzystniejsze sposoby finansowania.

Pobierz ofertę

Zachęcamy do pobrania szczegółowej oferty, którą przygotowaliśmy dla Państwa.

Pobierz PDF

Inwestycja w system fotowoltaiczny wymaga zarówno wiedzy inżynieryjnej, technologicznej, budowlanej, a także znajomości prawa administracyjnego, energetycznego oraz finansów. Zespół, który tworzymy posiada wszystkie niezbędne kompetencje w tym zakresie, tak aby inwestycja przebiegła w sposób sprawny, a przede wszystkim profesjonalny.